ביג-טק 50 | big-tech 50 ישיבת צוות

המטרה והחזון

החזון של ביג-טק 50 הוא לאפשר לראשונה לכלל הציבור בישראל להשקיע בסקטור ההיי-טק הישראלי ולהנות מהתשואות הפוטנציאליות מהן נהנות קרנות הון-סיכון ומשקיעים כשירים, ובו זמנית לעזור לבעלי מניות בחברות טכנולוגיה לממש את מניותיהם. 

לראשונה, כל משקיע ומשקיעה יכולים להשקיע באינדקס של מיטב חברות הטכנולוגיה הישראליות הפרטיות ולהנות בשאיפה מהתשואות שייווצרו מעלית שווי החברות ומאקזיטים מוצלחים בהמשך הדרך. כל זאת באופן פשוט ונוח דרך חשבון הבנק או מנהל השקעות אחר. לבעלי המניות אנו מהווים קונה איכותי ומקצועי שיעזור להם לממש אופציות או מניות של חברות טכנלוגיה  אשר בבעלותם.

קרא עוד >
פרזנטציה בנושא קשרי משקיעים

עלינו

ביג-טק 50 הינה שותפות מו"פ ציבורית שהונפקה בבורסה בתל-אביב בפברואר 2021. שותפות מו"פ הוא המונח הרשמי לקרנות השקעה שגייסו כספים דרך הנפקה בבורסה בתל אביב ואשר משקיעות בחברות טכנולוגיה במתווה זהה לקרנות הון סיכון פרטיות.

ביג-טק 50 משקיעה בחברות הנמצאות בשלב הצמיחה. אלו הן חברות עם שווי של למעלה מ 250 מיליון דולר, לרוב בעלות מכירות בעשרות ואף מאות מיליוני דולרים, אשר צלחו את חבלי הלידה של סטארט-אפ ונמצאות בשלב של הגדלת נתח השוק בעולם והכנה להנפקה או מכירה לתאגיד בינלאומי ענק אחר.

קרא עוד >
ביג-טק 50 | big-tech 50 ישיבת צוות עבודה בחברה

צוות ההנהלה

צוות ההנהלה של השותפות מורכב משותפים עם נסיון יזמי מוצלח בעולם ההיי-טק, בעלי נטוורקינג רחב והבנה עמוקה בעולם ההשקעות. 

ההצלחה של ביג-טק 50 מותנית ביכולת של מנהליה לייצר הזדמנויות השקעה אטרקטיביות במיטב חברות הטכנולוגיה הישראליות ולממשן בהמשך. לשותפים והדירקטורים בביג-טק 50 יש ניסיון מצטבר של עשרות שנים בעולם ההיי-טק ובעולם ההשקעות. ניסיון מצטבר זה מאפשר גישה כמעט לכל היזמים ומשקיעי ההון-סיכון בישראל ולשותפות להחשף להדמנויות השקעה אטרקטיביות.

הכירו את השותפים >

בעלי מניות בחברות בשווי של מעל 250 מליון דולר?

מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם

תודה!
פנייתך התקבלה בהצלחה

נציגנו ישובו אליכם בהקדם