ביג-טק 50 רוכשת מניות מבעלי מניות קיימים ומחזיקי אופציות אשר האופציות שלהם הבשילו ומעוניינים למכור

אם אתם בעלי מניות ושוקלים לממש חלק מהמניות שלכם – נשמח מאד לשוחח באופן דיסקרטי. מוזמנים לשלוח מייל ל secondary@bigtech50.com.

היתרונות בביצוע עסקה עם ביג-טק 50:

  • עלויות עסקה נמוכות – פניה ישירות אלינו כקונים מייתר את הצורך במתווכים וחוסך עמלות תיווך. כמו כן, בניגוד לגופים אחרים, ביג טק אינה דורשת מהמוכרים פיצוי במידה ומופעלת זכות סירוב ראשונה.
  • תהליך יעיל ואפקטיבי – כאחד מהגופים המובילים בביצוע עסקאות סקנדרי, אנו מכירים היטב את תהליך רכישת המניות מבעלי מניות קיימים ויודעים לנהל את התהליך באופן מיטבי מול החברה שנדרשת לאשר את העסקה.
  • גישה עניינית ושקופה – אנו תמיד מחפשים עסקה שטובה לקונה ולמוכר. רכישת מניות בשוק הסקנדרי לעיתים מאופיינת בחוסר מידע על שווי המניה המייצג את מצב החברה. ביג-טק מכירה היטב את השחקנים, הן את היזמים והן את המשקיעים ויודעת לגשר במידת הצורך על הפערים ולהביא יחדיו לידי הצעה קונקרטית ואמיתית שבסבירות גבוהה תאושר על ידי החברה.
  • קונה איכותי – חברות לא ממהרות להכניס כל רוכש לטבלת ההון שלהם. ביג-טק 50 בעלת מוניטין ונחשבת שחקן מוסדי מוערך שרוב החברות ישמחו שתכלל ברשימת המשקיעים שלהם.
  • תהליך דיסקרטי – עבור רוב המוכרים, בין אם אתם היזמים עצמם או עובדים לשעבר, מכירת המניות הוא תהליך בעל משמעות כלכלית מהותית ואין ברצונם לחשוף את העסקה. ביג-טק 50 לעולם לא תפרסם את שמות המוכרים. אנו יודעים לנהל את תהליך הרכישה באופן דיסקרטי מול המוכר ומול החברה והכל בתאום מלא עם המוכר.

בעלי מניות בחברות בשווי של מעל 250 מליון דולר?

מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם

תודה!
פנייתך התקבלה בהצלחה

נציגנו ישובו אליכם בהקדם